SATURDAY
24 entries
F&C
7 entries
Name Class Hometown
profile photo
Lee Casebeer
F&CBend, OR
ED
Elijah Dobkins
F&CPortland, OR
CD
Chris Doyle
F&CLebanon, OR
ML
Mike Lombardi
F&CHillsboro, OR
profile photo
Therese Lombardi
F&CHillsboro, OR
MM
Matthew Mansur
F&Cmilwaukie, OR
KP
Kurt Pohs
F&CPortland, OR
Grid
4 entries
Name Class Hometown
SC
Schellene Clendenin
GridCanby, OR
profile photo
Jerry Humes
GridPortland, OR
JR
Julie Riehl
GridPortland, OR
profile photo
Karen Smee
GridPrineville, OR
Registration
1 entry
Name Class Hometown
profile photo
Donna Battin
RegistrationHubbard, OR
Sound
1 entry
Name Class Hometown
profile photo
Franklin Levin
SoundHood River, OR
Starter
1 entry
Name Class Hometown
profile photo
Kimberly Kuzma McFarland
StarterVancouver, WA
Steward
2 entries
Name Class Hometown
profile photo
Dan Mullin
StewardEugene, OR
JY
John (Skip) H. Yocom
StewardWest Linn, OR
Tech Inspection
3 entries
Name Class Hometown
DJ
Doug James
Tech
GJ
Gordon Jones
TechTualatin, OR
JN
James Norlin
TechDamascus, OR
T/S
5 entries
Name Class Hometown
BA
Barbara Archer
T/STualatin, OR
BB
Barbara Blizzard
T/SHood River, OR
JG
Jim Graffy
T/SVancouver, WA
RM
Randi Miller-Graffy
T/SVancouver, WA
CS
Carolyn Schoonover
T/SPortland, OR
SUNDAY
22 entries
F&C
6 entries
Name Class Hometown
profile photo
Lee Casebeer
F&CBend, OR
ED
Elijah Dobkins
F&CPortland, OR
ML
Mike Lombardi
F&CHillsboro, OR
profile photo
Therese Lombardi
F&CHillsboro, OR
MM
Matthew Mansur
F&Cmilwaukie, OR
KP
Kurt Pohs
F&CPortland, OR
Grid
4 entries
Name Class Hometown
SC
Schellene Clendenin
GridCanby, OR
profile photo
Jerry Humes
GridPortland, OR
JR
Julie Riehl
GridPortland, OR
profile photo
Karen Smee
GridPrineville, OR
Registration
1 entry
Name Class Hometown
profile photo
Donna Battin
RegistrationHubbard, OR
Sound
1 entry
Name Class Hometown
profile photo
Franklin Levin
SoundHood River, OR
Starter
1 entry
Name Class Hometown
profile photo
Kimberly Kuzma McFarland
StarterVancouver, WA
Steward
2 entries
Name Class Hometown
profile photo
Dan Mullin
StewardEugene, OR
JY
John (Skip) H. Yocom
StewardWest Linn, OR
Tech Inspection
2 entries
Name Class Hometown
DJ
Doug James
Tech
JN
James Norlin
TechDamascus, OR
T/S
5 entries
Name Class Hometown
BA
Barbara Archer
T/STualatin, OR
BB
Barbara Blizzard
T/SHood River, OR
JG
Jim Graffy
T/SVancouver, WA
RM
Randi Miller-Graffy
T/SVancouver, WA
CS
Carolyn Schoonover
T/SPortland, OR
The organizer of this event controls this list and it may not represent the actual number of people registered.