Entry List
Volunteers
53
entries
Flags and Communication
16
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
BB
Barbara Blizzard | Flags and Comm. | Hood River, OR |
Flags and Comm. | Port Orchard , WA | |
GF
Gail Fetterman | Flags and Comm. | Portland, OR |
ZG
Zack Grant | Flags and Comm. | Clackamas, OR |
MH
Michael Herman | Flags and Comm. | Vancouver, Wa |
Flags and Comm. | Sandy, OR | |
CH
Craig Hudson | Flags and Comm. | Vancouver, WA |
BJ
Bob Jardine | Flags and Comm. | West Covina, CA |
CK
Cy Kratzer | Flags and Comm. | Portland, OR |
Flags and Comm. | Blackfalds, AB | |
Flags and Comm. | Hillsboro, OR | |
MM
Matthew Mansur | Flags and Comm. | milwaukie, OR |
RN
Russell Newhouse | Flags and Comm. | Vancouver, WA |
KP
Kurt Pohs | Flags and Comm. | Portland, OR |
Flags and Comm. | Vancouver, WA | |
AS
Alan Scally | Flags and Comm. | Portland, OR |
Tech Inspection
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Tech | Prescott, AZ | |
DF
Daniel Frost | Tech | Central Point, OR |
JN
James Norlin | Tech | Damascus, OR |
Tech | Lawrence, KS |
Pre-Grid
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Pre-Grid | Canby, OR | |
HD
Heather Donkel | Pre-Grid | Hillsboro, OR |
Pre-Grid | Canby, OR | |
CP
Cathy Peters | Pre-Grid | Salem, OR |
JR
Julie Riehl | Pre-Grid | Portland, OR |
Emergency and Safety
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
SG
Scott Goodrich | Emergency | Ridgefield, WA |
RJ
Robert Jacobsen | Emergency | Longview, WA |
Emergency | Ridgefield, WA | |
GS
Grace Skinner | Emergency | Vancouver, WA |
Emergency | Portland, OR |
Timing and Scoring
5
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
LB
Linda Blackburn | Timing and Scoring | Vancouver, WA |
Timing and Scoring | Vancouver, WA | |
MP
Mary Patterson | Timing and Scoring | Cedar Falls, IA |
CR
Carol Reber | Timing and Scoring | Annapolis, MD |
BS
Bill Skibbe | Timing and Scoring | Magnolia, TX |
Registration
2
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Registration | Hubbard, OR | |
KM
Karen McCoy | Registration | Portland, OR |
Race Control
7
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
GJ
Gayle Jardine | Race Control | West Covina, CA |
Race Control | Hood River, OR | |
AL
Albert Llewellyn | Race Control | Irvine, CA |
BS
Bob Smethers | Race Control | Donald, OR |
MS
Mike Smickley | Race Control | Waynesboro, PA |
Race Control | Lakewood, CA | |
MS
Mark Smith (2) | Race Control | Lakewood, CA |
Starter
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Starter | Mukilteo, WA | |
Starter | Vancouver, WA | |
Starter | Hillsboro, OR | |
Starter | Portland, OR |
Steward
4
entries
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Steward | Durham, OR | |
SG
Spencer Gorham | Steward | Gresham, OR |
KP
Kenneth Patterson | Steward | Cedar Falls, IA |
JY
John (Skip) H. Yocom | Steward | West Linn, OR |
Announcer
1
entry
Name | Class | Hometown |
---|---|---|
Announcer | Cascade, MD |